řekla jsem sýr

Jak šel čas, Vracím se?, Nová rubrika

29. července 2016 v 13:22 | Prcek

Ahoj! Uf! Po tak dlouhé době ani nevím jak začít..Stalo se toho tolik.

Nejdříve bych ale ráda odpověděla na otázku, zda se vracím
->Vracím se stále, i když to není na blogu vidět. Vracím se, abych čerpala vzpomínky na své staré fotky a dívám se na blog celkem často, ale abych byla konrétní- nevracím se doslova,můj návrat neobsahuje každodenní/každoměsíční aktivitu. Obsahuje vkládání mých nejhezčích fotek a vzpomínek! Proto doufám že budete nadšení z fotek sdílet se mnou, i když bude aktivita opět minimální.
->Všechny mé fotky z uplynulého roku tady časem budou samozřemě.Zároveň si můžete všimnout nové rubriky-Snědla jsem, kse budu přidávat fotky jídla a máte se opravdu na co těšit :)
->Těším se na Vaše reakce k novým fotkám, zážítkům a vzpomínkám, snad ve Vás něco vyvolají tak, jako tenkrát ve mně. Mějte se prckovsky, užívejte prázdnin a očekávejte nové články :) Váš Prcek

Prcek, zase? :D

5. září 2015 v 0:10 | Prcek
Prcek před objektivem?

30. června 2015 v 11:40 | Prcek

Deník prcka- Změna č.3

25. června 2015 v 12:29 | Prcek
Už jste toho na mém blogumohli vidět hodně, mě teď ale především zajíma,jak se Vám líbí nový design ve srovnání s předchozíma dvěma designy, hlasujte v anketě v menu!!

1) Prcek Sedmikráska

2) Coulour design by Veru


3) Prcek Levandule

Prckova pauzička a instagramánie

1. března 2014 v 18:03 | Prcek
Ahooj,
po dlouhé době se ozývám a píši Vám sem opět nějaké ty své nesmysly :D Přece jenom raději říkám vše fotkami. No ale když nejsou fotky, musí být slova.. téměř dva měsíce jste zde nenalezli nic nového,což mě velice mrzí. Budu se snažit to tedy v nejbližších časech změnit. Určitě chystám sem zavézt nějakou novinku,aby to nebyl čistě jen obyčejný blog s fotkami a tak se budete a taktéž ste si mohli všimnout aktuální novinky-mého instagramu-
Na instagramu najdete i mé osobní věci a věci,které mám ráda :-)

Když už tu žádné fotky nejsou,přidávám alespoň fotku z našeho školního plesu (fotky jsem nefotila já..)

(ne)normální článek..

3. září 2013 v 14:26 | Prcek
..jelikož jsem dlouho nepsala (no po pravdě vlastně nevím,jak začít) a mám dneska odpoledne ,,jakš takš'' volné,řekla jsem si proč ne. Zároveň chci informovat za menší aktivitu mého blogu,protože jsem v deváté třídě a čekají na mě přijímačky,možná polonéza a další odpolední aktivity plus učení samozřejmě. Fotek bude sice vždycky hodně, ale času zveřejňovat je, už bohužel míň. Přidávám ještě jednu nudící se fotku z ,,poškolního'' odpoledne. Mějte se S.

Konečně krásné počasí!

1. července 2013 v 18:04 | Prcek

''Dobré ráno''

28. června 2013 v 9:15 | Prcek
Dobré ránko,přeji.. Vysvědčení máme za sebou :) Já jsem byla mile překvapena za jedničku z matematiky :D a nakonec s dvěmi dvojkami hrdě ukončuji 8.ročník a jsem ráda :D a co vy? pochlubte se :)

Jinak právě snídám a piji čaj z vlastně vyrobeného hrnečku :)

Jeden strom les nedělá

26. června 2013 v 12:30 | Prcek

Merry Christmas

21. prosince 2012 v 17:36 | Prcek

Prckovo poprvé

13. října 2012 v 19:45 | Sabine
Za všechny prcky přeji krásný večer a uvádím tímto do (ne)provozu svůj blog.. Po dobu rekonstrukce,která bude tedy chvíli trvat ale zatím nebudu moc aktivní... Mějte se fanfárově,v co nejbližší době se ozvu.
prcek Sabine
 
 

Reklama

Rubriky